Home Wideo Przeżywająca żałobę kobieta zauważa dziwne zjawisko na filmie nagranym kilka dni po śmierci jej psa

Przeżywająca żałobę kobieta zauważa dziwne zjawisko na filmie nagranym kilka dni po śmierci jej psa

Utrata ukochanego zwierzaka potrafi być jednym z najtrudniejszych doświadczeń, jakie mogą stać się udziałem rodziny. Po latach bezustannego obdarowywania miłością, czułością i przyjaźnią, strata ukochanego czworonożnego przyjaciela może być naprawdę jedną z najgorszych rzeczy, jakie można sobie wyobrazić.

Kiedy więc Kimberley Pearce z Północnej Karoliny utraciła ukochanego cocker spaniela o imieniu Sadie, nic dziwnego, że była w depresyjnym nastroju po tak tragicznej stracie.

Mimo, że jej piękna Sadie była już dość stara i miała za sobą dobre i długie życie, to ta świadomość wcale nie pomagała Kimberley ukoić bólu. Mąż dał jej nawet nowego psa – malutkiego Yorka, aby pomóc jej przeżyć stratę, lecz choć kobieta pokochała swojego nowego szczeniaka, ból był w niej cały czas obecny i nie chciał jej opuścić.

Błagając niebiosa o znak, że jej Sadie jest teraz w lepszym miejscu, Kimberley nagle poczuła coś dziwnego. Właśnie nagrywała kamerą jej dwa bawiące się psy, gdy poczuła, że w domu jest ktoś jeszcze. Łutem szczęścia udało jej się uchwycić tajemniczą zjawę na filmie…

Chociaż wiele osób wątpi w istnienie duchów i zjaw, to trudno inaczej wyjaśnić to, co nagrało się na tym filmie. Wyraźnie widać, że coś było w jej domu, a pozostałe psy wydawały się być tego świadome.

Kiedy Kimberley zobaczyła dziwny obiekt, nie mogła powstrzymać uśmiechu. Kobieta uważa, że Sadie, jej ukochana suczka, wróciła po raz ostatni, by przekazać jej, że wszystko będzie w porządku. Psy są naprawdę najwspanialsze. Nawet kiedy odchodzą, część z nich na zawsze pozostaje z nami…

Jeśli wierzysz, że nasze dawne psy nadal nad nami czuwają, podziel się tym wzruszającym filmem!

Źródło: littlethings.com

Twoja reakcja?

Super
Super
88
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
65
Smutny
Smutny
37
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz