Home Poruszające Strażacy gaszą pożar – nagle widzą, jak pies wynosi coś w pysku

Strażacy gaszą pożar – nagle widzą, jak pies wynosi coś w pysku

Więź między matką a jej dzieckiem jest jednym z najsilniejszych więzów ludzkości. Ale nie tylko u nas tak jest – to samo można powiedzieć o wielu gatunkach ssaków, a czasem nawet ptaków i ryb.

Gdy ten domek jednorodzinny został ogarnięty pożarem, dało to okazję do uwidocznienia tej potężnej więzi. Dopiero, gdy ogień został ugaszony, odkryto niesamowitą prawdę.

W przypadku pożaru czas reakcji jest najważniejszy. Strażacy muszą natychmiast przybyć na miejsce, aby ugasić płomienie i zapewnić bezpieczeństwo wszystkim ludziom.

brand

Gdy ogień objął ten jednorodzinny dom w Rose de Temuco w Chile, strażacy pojawili się bardzo szybko. Na szczęście, wszyscy członkowie rodziny zdołali uciec jedynie z mniejszymi poparzeniami.

Kiedy jednak strażacy zaczęli zbierać się z powrotem do samochodu, odkryli, że ktoś jeszcze przeżył pożar, ktoś kogo nie znaleźli w domu.

hundmamman1

Suczka Amanda wbiegała i wybiegała z płonącego domu kilka razy przenosząc swoje 10-dniowe maleństwa w najbezpieczniejsze miejsce, jakie znalazła – do auta strażaków.

Kiedy uratowała wszystkie, położyła się obok nich, chroniąc je i upewniając się, że będą bezpieczne. Strażacy szybko wezwali weterynarza, aby sprawdził, czy wszystkie szczenięta są w dobrym stanie.

hundmamman3

Psia mama wykazała się niesamowitym instynktem ratując wszystkie szczenięta z płomieni. Poza jednym z nich, który został dość poważnie poparzony, wszystkie pozostałe przeżyły bez żadnych obrażeń – wszystko to dzięki odwadze Amandy.

Najwyraźniej nic nie było w stanie zatrzymać tej bohaterskiej mamy od zaryzykowania życia dla swoich dzieci. Nawet szalejący ogień.

hundmamman2
Matki naprawdę są najlepsze na świecie! Podzielcie się tą niezwykłą historią z rodziną i wszystkimi kochającymi zwierzęta przyjaciółmi na Facebooku!

Źródło: newsner.com

Twoja reakcja?

Super
Super
873
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
72
Smutny
Smutny
50
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz