Home ludzie 8 najbardziej okrutnych kar, jakie kiedykolwiek wymyślili rodzice, aby ukarać dzieci

8 najbardziej okrutnych kar, jakie kiedykolwiek wymyślili rodzice, aby ukarać dzieci

W dzieciństwie pewnie zdarzało Wam się czasami dostawać od rodziców jakieś kary. Pewnie macie z nimi związane lepsze lub gorsze wspomnienia. 

Najprawdopodobniej jednak, były naprawdę „lekkie” w porównaniu do tego, co wymyśliło pewne małżeństwo…

 

#1. Zamykanie w pudełku

Musieliście czasami zostać sami w swoim pokoju i bardzo z tego powodu cierpieliście? Wyobraźcie sobie w takim razie, jak musi czuć się dziecko zamknięte w… plastikowym pudełku. Każdy, kto nie urodził się w rodzinie James’a i Smantha’y Taylor’ów powinien czuć wdzięczność do losu.

2-42

To małżeństwo było wyjątkowo kreatywne i okrutne w wymyślaniu kar dla swoich dzieci.

Wymyślili na przykład, że karą za złe zachowanie może być zamknięcie dziecka w pudełku z dziurą w wieczku. Dziura nie miała służyć jedynie dostępowi powietrza, o nie! To by było według tych oprawców jeszcze za mało – para polewała przez nią własne dzieci zimną wodą.

Po jakimś czasie ich praktyki na szczęście wyszły na jaw, a dziećmi zaopiekowała się rodzina zastępcza, wyrodni rodzice trafili zaś tam, gdzie ich miejsce – za kratki.

1-49

 

#2. Igły

Pamiętacie opowieści rodziców z dawnych lat o klęczeniu na grochu? Ta para sadystów wymyśliła coś dużo gorszego.

3-39

Gdy dzieci zachowywały się niegrzecznie, miały stanąć w kącie na palcach, ale na tym to się nie kończyło. Pod ich piętami rodzice wysypywali igły, a maluchom kazali trzymać w rękach ciężarki.

Dzieci oczywiście szybko się męczyły, a wtedy igły wbijały im się w pięty.

4-33

#3. Gorąco – zimno

Dzieci czasami mówią nieprawdę – specjalnie lub nawet nie zdając sobie z tego sprawy, zwłaszcza jeśli są wychowywane w budzącym strach otoczeniu. Niektórzy rodzice nie potrafią odpowiednio zareagować na takie zachowanie. Skrajnym przykładem była ta kobieta – Jessica Beagley, która wymyśliła wyjątkowo przerażającą karę dla swojego 7-letniego synka.

5-30

Gdy przyłapała go na kłamstwie, wlewała mu do buzi dużo bardzo ostrego sosu, a następnie przystępowała do tłumaczenia, co źle zrobił – jakby malec był w stanie wtedy w ogóle cokolwiek jeszcze zrozumieć. Za koniec zabierała go do wanny i polewała zimną wodą.

6-20

 

#4. Pas

Chcielibyśmy wierzyć, że większość ludzi zdaje sobie już sprawę z tego, że bicie pasem przynosi dziecku tylko ból i upokorzenie, a nie zrozumienie co złego zrobiło. Pewien sędzia rodzinny, William Adams, sam najwyraźniej tego nie rozumiał.

7-18

W sieci znalazło się nagranie jak mężczyzna okłada pasem swoją nastoletnią córkę. Powód? Dziewczynka ściągnęła z Internetu nielegalną muzykę.

8-13

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Strona 1 z 212

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
32
Zły
Zły
94

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz