Home ludzie W życiu nie zgadniesz, co miesiąc urodzenia potrafi powiedzieć o osobowości kobiety

W życiu nie zgadniesz, co miesiąc urodzenia potrafi powiedzieć o osobowości kobiety

Nie wiem czy zwróciłaś uwagę, ale osoby, które urodziły się w tym samym miesiącu, często dzielą wspólne cechy osobowości. Wiele osób uważa, że nie jest to przypadek.

Jak się okazuje, to w którym miesiącu się urodziłaś, dużo mówi o tym jaka jesteś z charakteru.

Nie wierzysz? Sprawdź poniżej co mówi o Tobie miesiąc urodzin. Daj znać czy wszystko się zgadza 🙂

 

STYCZEŃ

uro1

Kobiety, które urodziły się w styczniu zazwyczaj są ambitne, mają własne zdanie na każdy temat i są niezwykle pracowite. Dodatkowo potrafią podejmować decyzje bez emocji i są świetnie zorganizowane. Oprócz tego często bywają uparte i wymagające.

Wszystkie te cechy sprawiają, że nadają się na liderów. Jednak mimo wszystko są bardzo wrażliwe i mają problemy z wyrażaniem emocji. Kobiety urodzone w styczniu kochają dzieci i są lojalnymi partnerkami.

 

LUTY

uro2

Panie, które przyszły na świat w lutym są wolnymi duchami. Nie boją się ryzykować i często się zmieniają. W jednej chwili potrafią być cichutkie i niedostępne, tylko po to, aby za moment być wulkanem energii.

Kobiety urodzone w lutym nie lubią ograniczeń, przesądów i ustalonych reguł. Są bardzo kreatywne. Jeśli chodzi o uczucia, są bardzo romantyczne. Cenią sobie przyjaźnie.

 

MARZEC

uro3

Kobiety, które urodziły się w marcu są wrażliwe i spokojne. Mimo to, drzemie w nich magiczna siła, która działa jak magnes na innych. Nigdy nie odmawiają pomocy i zawsze stawiają potrzeby innych na pierwszym miejscu. W związku cenią sobie szczerość i wierność. Osoby z marca przejawiają talenty artystyczne.

 

KWIECIEŃ

uro4

Panie urodzone w kwietniu z jednej strony uwielbiają towarzystwo ludzi i nie boją się być w centrum uwagi, z drugiej zaś nie przepadają za wylewnymi rozmowami na swój temat. Prywatne sprawy wolą zachować dla siebie.

Bardzo dobrze sprawdzają się w roli dyplomatek, które łagodzą największe konflikty. Ponadto zawsze potrafią znaleźć nić porozumienia z rozmówcą. Dodatkowo kobiety z kwietnia są hojne, wrażliwe i pracowite.

 

MAJ

uro5

Maj jest nieprzewidywalnym miesiącem i tak samo jest z kobietami w nim urodzonymi. Często zmieniają zdanie, jednak mają też kilka żelaznych zasad, których nigdy nie złamią. Kobiety urodzone w maju przyciągają silnych partnerów i mają sporo znajomych. Uwielbiają podróżować oraz doceniają sztukę.

 

CZERWIEC

uro6

Panie urodzone w czerwcu nienawidzą półśrodków. Są szczere aż do bólu i mają silną wolę. Kochają mieć wszystko zaplanowane i poukładane, jednak nie narzucają swojego zdania innym. Bez problemów nawiązują przyjaźnie i mają świetne poczucie humoru. Łatwo je zranić.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Strona 1 z 212

Twoja reakcja?

Super
Super
819
Ha ha
Ha ha
213
Wow
Wow
249
Smutny
Smutny
169
Zły
Zły
102

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz