Home ludzie Kiedy kobieta śpi, mąż robi jej to zdjęcie i bez skrupułów wrzuca je do sieci z pewnym komentarzem.

Kiedy kobieta śpi, mąż robi jej to zdjęcie i bez skrupułów wrzuca je do sieci z pewnym komentarzem.

David i Alora Brinkley mieszkają w Oklahomie w Stanach Zjednoczonych i prowadzą normalne życie. Są ze sobą bardzo szczęśliwi i wychowują piątkę dzieci.

Pewnego dnia David podsłuchał rozmowę swojej żony z przyjaciółką, podczas której wymieniały się informacjami o dzieciach i ich edukacji. Jednak to nie to zwróciło uwagę mężczyzny. Usłyszał o czymś o czym wcześniej nie wiedział i nie miał pojęcia jak zareagować.

Chciał powiedzieć żonie, co mu przyszło na myśl, ale nie wiedział jak to zrobić. Dlatego też, gdy Alora spała, David zrobił jej zdjęcie i umieścił w Internecie wraz z tym komentarzem:

„Moja żona jest najlepszą przyjaciółką nie tylko dla mnie. Potrafi rozmawiać ze swoimi koleżankami, a mi czasem udaje się podsłuchać o czy mówią. Usłyszałem, że tamta kobieta zapytała, czy ja nie mam nic przeciwko temu, że nasze dzieci śpią z nami w łóżku.

Rozmowa odbywała się ‚na głośniku’, dlatego też słyszałem reakcję drugiej strony. Przyjaciółka Alory powiedziała wtedy, że jej mąż w życiu nie pozwoliłby na coś takiego. To mnie trochę zbiło z tropu i szczerze przyznam, że rozmyślałem o tym przez kilka dni, dlatego chciałem sam przed sobą dojść do tego, jak to się ma do naszej relacji i jak prawdziwy mężczyzna postawiłem sprawę jasno. Czy czasem czuję się jak piąte koło?

TAK! Ale gdy tylko spojrzę na te śpiące ze sobą istoty, od razu zaczynam wszystko rozumieć. Czy jest coś piękniejszego dla rodzica niż przeświadczenie, że jego pociecha czuje się kochana i bezpieczna? A taka na pewno jest w ramionach matki.

Rzecz w tym, moim drodzy, że ten etap macierzyństwa nie trwa wieczność i to krótka chwila, w której doświadcza się takich emocji. Nasze kobiety… Nasze bohaterki… Troszczą się o dzieci, które przez dziewięć miesięcy nosiły pod piersią i pragną tego, aby mieć je przy sobie, sprawdzać, czy z nimi wszystko dobrze.

Ten okres nie trwa długo, ponieważ dzieci dorastają i zaczynają się wstydzić tego, że mama je tuli. Uważają, że to powód do wstydu. Więc dlaczego my jako mężowie mielibyśmy się złościć, że NASZE dzieci śpią z nami w łóżku?

I jak to leżenie z pociechami przez parę lat, ma się do tego, że przed nami całe życie i jeszcze zatęsknimy za tym, gdy nasze dzieci chciały z nami spać. Jestem dumny z tego, że moja żona podjęła taką decyzję i popieram ją. Szanujcie swoje żony jako matki!”

dzieci

Oczywiście ludzie niekoniecznie podzielali zdanie Davida. Wielu z nich doszukiwało się w tym problemu i twierdzili nawet, że nie jest to bezpieczne, aby dorośli spali z małymi dziećmi. Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Najważniejsze jest jednak to, aby w rodzinie panowała miłość, szacunek i zrozumienie.

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
12
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz